تاریخ : دوشنبه 3 مرداد 1401
کد 4027

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری منتشر کرد؛

فراخوان طراحی و اجرای نورپردازی پل کابلی

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با همکاری شهرداری منطقه دو تبریز در نظر دارد طراحی و اجرای نورپردازی پل کابلی را از طریق فراخوان واگذار نمایند.
سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، از تمامی شرکت‌های واجد شرایط دعوت می‌نماید طرح‌های مرتبط با این موضوع را با لحاظ شرایط ذیل به دبیرخانه سازمان ارسال نمایند:

شرایط شرکت در فراخوان 1-ارائه عکسهای نمای روز و شب بنا و موقعیت محلی. 2-فایل انیمیشن و تصویرهای طراحی انجام شده به انضمام دفترچه مشخصات طرح 3- پروپوزال ( شامل توضیح و توجیه طرح ) در قالب دلایل توجیهی فنی، براورد هزینه ها 5-در طرح ارائه شده دقت در عدم آسیب به پل از نظر سازه و منظر، مد نظر قرار گیرد. 6-مدیریت بهینه هزینه طرح و اجرا از ملاک های انتخاب طرح برگزیده است . 7- ارائه رزومه شرکت در حیطه فعالیت های مرتبط با نورپردازی 8- متقاضیان باید دارای موضوع مرتبط با فعالیت های حوزه نورپردازی در اساسنامه شرکت باشند. 9- رزومه و سوابق کاری می بایست به همراه مستندات لازم جهت تایید صحت موارد اعلام شده ارائه گردند. مهلت ارسال :تا پایان وقت اداری مورخ 30/5/1401 نشانی : پارک تاریخی و فرهنگی ایل گولی، ضلع شرقی استخر ، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری