تاریخ : دوشنبه 3 مرداد 1401
کد 4026

در نشست صمیمی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز  با مدیران عامل شرکتهای فضای سبز منطقه ۶ تبریز، انجام گرفت:

بررسی مشکلات پیش روی نواحی فضای سبز و ارائه راهکارهای لازم برای رفع نواقص موجود 

در نشست صمیمی و رو در روی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با مدیران عامل شرکتهای فضای سبز منطقه ۶ مشکلات پیش روی نواحی فضای سبز این منطقه بررسی و راهکارهای لازم برای رفع نواقص موجود ارائه شد.
به گزارش امورارتباطات سازمان، در این نشست کاری که ظهر امروز و در محل سازمان سیما، منظر و فضای سبز انجام گرفت اکبر امجدی مدیرعامل این سازمان پس از استماع سخنان شرکتهای فضای سبز منطقه ۶ که مشکل کم آبی را چالش اساسی و مشکل اصلی نواحی فضای سبز منطقه عنوان کردند بازبینی شبکه آب خام در این حوزه را مورد تاکید قرار داد.


وی شیفت بندی و تغییر ساعت کاری شبکه ها را یکی از راهکارهای موثر در مدیریت منابع آبی در حوزه فضای سبز منطقه ۶ عنوان کرد که باعث می شود کلیه نواحی فضای سبز نیازهای آبی خود را به موقع تامین نمایند.
امجدی همچنین اتصال کلیه شبکه ها به هم را نیز یکی از راهکارها و  اقدامات موثر برای مدیریت منابع آبی در کل نواحی فضای سبز مناطق برشمرد که خواهد توانست در مواقع اضطراری آب مورد نیاز نواحی را تامین نماید.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در ادامه بهبود وضعیت کیفی فضاهای سبز شهری را جزو اولویت دارترین برنامه های کاری سازمان متبوع خود عنوان کرد و از مدیران عامل شرکتهای فضای سبز منطقه ۶ خواست در فضایی آرام و صمیمی و نیز با همدلی و همکاری بیشتر در جهت تحقق این هدف مهم تلاش نمایند.
گفتنی است در ابتدای این نشست هریک از مدیران عامل شرکت‌های فضای سبز منطقه ۶ در فضایی صمیمی مشکلات و موارد حوزه کاری خود را با مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز در میان گذاشتند.