تاریخ : چهارشنبه 29 تير 1401
کد 4023

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز:

بهبود کیفی فضاهای سبز شهری اولویت کاری حوزه سیما، منظر و فضای سبز است.

بهبود کیفی فضاهای سبز شهری از اولویت برنامه‌های حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز است.
به گزارش امور ارتباطات سازمان ، اکبر امجدی که در مراسم تکریم و معارفه مسئول جدید سیما، منظر و فضای سبز شهرداری منطقه 5 سخن می‌گفت با اشاره به اینکه ایجاد شهری زیبا در گرو وجود فضای سبزی زیبا خواهد بود، خاطر نشان کرد: برای داشتن فضاهای سبز شاداب و زیبا در کنار پرداختن به مقوله کمی باید اهتمام ویژه‌ای نیز در بهسازی وضعیت فعلی و بهبود وضعیت کیفی فضاهای سبز شهری داشته باشیم که این امردر اولویت برنامه‌های کاری حوزه سیما، منظر و فضای سبز است.


او فضای سبز شهری را ویترین یک شهر بیان کرد که هر چه شاداب‌تر و زیباتر باشد شهر زیباتر جلوه خواهد کرد.
امجدی با اشاره به وظایف مختلف و متعدد شهرداری‌ها در ارائه خدمات شایسته به همشهریان عزیز، ایجاد فضاهای سبز شهری مطلوب را از مهم‌ترین این وظایف بر شمرد.
وی همچنین با اشاره به وضعیت فضای سبز حوزه شهرداری منطقه 5، مهمترین چالش پیش روی این حوزه را کمبود منابع آبی عنوان کرد و از برنامه‌های حوزه سیما، منظر و فضای سبز برای تامین اعتبار لازم و حل مشکل آب شرق تبریز با انتقال از غرب شهر در سال‌های آتی خبر داد.
گفتنی است در این مراسم تکریم و معارفه،  با حکم مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز روح الله قراچورلو به عنوان مسئول جدید سیما، منظر و فضای سبز شهرداری منطقه 5 منصوب و از تلاش‌های جلال گلبازی در طول تصدی این مسئولیت تقدیر شد.