تاریخ : يکشنبه 26 تير 1401
کد 4020

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز، خبر داد:

تبریز در آستانه عید سعید غدیرخم رنگ و بوی علوی به خود گرفته است/ اجرای ویژه برنامه‌های جشن و برگزاری همایش‌های بزرگ غدیریان در جای جای شهر عزیزمان تبریز

مدیرعامل سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز از حال و هوای علوی کلانشهر تبریز در آستانه عید سعید غدیر خم خبرداد.
به گزارش امور ارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبز، اکبر امجدی مدیر عامل این سازمان با ذکر این خبر، گفت:  همزمان با دهه امامت و ولایت و نیز فرارسیدن عید سعید غدیرخم (عید الله اکبر) و با اجرای ویژه برنامه های مناسبتی غدیرانه و نصب بنر و پوستر با مضامین مرتبط با این ایام، پخش تیزر و آهنگ و نیز برنامه های فرهنگي مرتبط از تلویزیون‌های شهری و رادیو پارک ائل گولی، جای جای شهر عزیزمان تبریز رنگ و بوی علوی به خود گرفته است.
وی همچنین در این زمینه از اجرای ویژه برنامه نورافشانی در مجموعه تاریخی و فرهنگی ائل گولی همزمان با شب مبارک عید سعیدغدیرخم در کنار اجرای سایر برنامه‌های جشن مرتبط با این ایام نیز خبر داد.


گفتنی است همزمان با دهه امامت و ولایت و فرارسیدن عید سعید غدیرخم فضاسازی گسترده ای از طرف سازمان سیما، منظر و فضای سبز در سطح شهر با تهیه و نصب بنرهای مناسبتی در بیلبوردهای شهری و لایت باکس ها و نیز تابلوهای تبلیغاتی انجام گرفته است که حال و هوای معنوی ویژه ای در این ایام پدید آورده است.