تاریخ : پنجشنبه 23 تير 1401
کد 4018

در راستای تکمیل و تامین روشنایی تفرجگاه ائل باغی، انجام می‌گیرد:

آغاز اجرای عملیات رفع نواقص شبکه روشنایی مجموعه گردشی و تفریحی ائل باغی

در راستای تکمیل و تامین روشنایی مورد نیاز در تفرجگاه ائل باغی، اجرای عملیات رفع نواقص شبکه روشنایی این مجموعه تفریحی و گردشی آغاز شده است.
به گزارش امور ارتباطات سازمان سیما، منظر و فضای سبز، اکبر امجدی مدیر عامل این سازمان با ذکر این خبر گفت: مجموعه تفرجگاهی ائل باغی یکی از مراکز مهم گردشی و تفریحی کوهستانی کلانشهر تبریز می‌باشد که همه روزه پذیرای خیل عظیمی از همشهریان عزیز و میهمانان گرامی از اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران می‌باشد و لازم است امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری در این مجموعه ایجاد شود.
وی افزود: در این راستا و در جهت استفاده مناسب مراجعین محترم از تفرجگاه ائل باغی، اجرای عملیات تکمیل و رفع نواقص شبکه روشنایی این مجموعه در کنار سایر اقدامات لازم برای بهسازی مناسب پارک توسط نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز آغاز شده و تا بهبود کامل وضعیت موجود و راه اندازی کامل شبکه ادامه خواهد داشت.
امجدی همچنین در این زمینه به بهسازی کامل کلیه پارک‌های سطح شهر تبریز نیز اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: در صدد هستیم با نظارت مستمر و رفع ایرادات و نیز بهسازی کامل پارک‌ها محیط‌هایی امن، آرام و با طراوت را برای همشهریان عزیز برای استفاده در فصول مختلف مهیا سازیم.