تاریخ : جمعه 12 فروردين 1401
کد 3929

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز در مراسم اختتامیه اولین جشنواره نوروزی تبریز تاکید کرد؛

اولویت محتوا در برنامه های اولین جشنواره نوروزی تبریز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز در مراسم اختتامیه اولین جشنواره نوروزی تبریز بر اهمیت محتوایی برنامه های این جشنواره تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان، اکبر امجدی در سخنان خود با خوشامدگویی به میهمانان نوروزی و شهروندان حاضر در این جشنواره، گفت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با توجه به تفاوت نوروز امسال با سالهای قبل که با اعیاد شعبانیه و همچنین گذر از دوران کرونا مصادف بود، تولید برنامه های نوروزی را در قالبی دیگر رقم زد.
وی ادامه داد: علاوه بر احرای طرح های گلکاری و فضاسازی در سطح شهر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی نیز در دستور کار سازمان قرار گرفت و با تایید جناب آقای دکتر یوسفی شهردار محترم تبریز و همچنین رییس و اعضای گرانقدر شورای اسلامی شهر، اجرای اولین جشنواره نوروزی تبریز مصوب شد.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با تاکید بر این نکته که نگاه محتوایی به برنامه های این جشنواره در صدر اهداف قرار داشت، تصریح کرد: در برنامه ریزیها و تدوین بخشهای مختلف، هدف ما تنها به ایجاد شور و نشاط اجتماعی محدود نشد؛ بلکه اهمیت تولید برنامه های محتوایی سالم، آموزنده و در عین حال به یاد ماندنی، بیش از همه در انتخاب آیتم های این جشنواره برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.

امجدی در تشریح محتوای بخش های مختلف این جشنواره نیز اظهار داشت: در‌کنار قسمتهای مربوط به معرفی آداب و رسوم آذربایجان به میهمانان و شهروندان گرامی، تجلیل از خانواده های معظم شهدای والامقام مدافع حرم  و نیز خانواده های خلبانان شهید 
انجام گرفت که در تمامی این بخشها شخصاً حضور داشتم.
وی افزود: موسیقی آشیقلار به عنوان موسیقی اصیل آذربایجان، اجرای نمایش حیدربابا و آیین های سنتی و نمایش و موسیقی آذری در نوع خود و با اجرای بی نظیر توانست در جلب رضایت شهروندان موفق باشد.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در بخش دیگری‌از‌سخنان خود ضمن تقدیر از دست اندرکاران اجرای این جشنواره نیز گفت: ابتدا وظیفه خود میدانم از هیات مدیره سازمان به ویژه شهردار محترم در تصویب اجرای این جشنواره، رییس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، مدیرعامل موسسه ندای ایماژ و علی الخصوص همکارانم در‌ واحد روابط عمومی و شخص مدیر روابط عمومی تشکر کنم که با عنایت و همت خود توانستند در اجرای بهینه این جشنواره نقش بسزایی داشته باشند.