تاریخ : سه شنبه 14 دي 1400
کد 3820

حکیمه غفوری عضو شورای شهر تبریز در آیین رونمایی از تندیس سردار دل‌ها در تبریز:

سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بهترین الگوی ایثار و شهادت است

حکیمه غفوری عضو شورای شهر تبریز در آیین رونمایی از تندیس سردار دل‌ها در تبریز، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را بهترین الگوی ایثار و شهادت معرفی کرد.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان، حکیمه غفوری با اشاره به اینکه تبریز شهر ایثار و فداکاری است، بر نقش این کلانشهر در پیروزی انقلاب و  دفاع مقدس اشاره کرد و بر لزوم معرفی بیشتر سرداران بزرگ به نسل جوان  و افزایش خلق آثار فاخر از آن عزیزان در سطح شهر، تاکید کرد .
وی ترویج اصولی الگوهای ایثار و شهادت به نسل جوان امروزی را خاطر نشان کرد و از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان بهترین الگوی فداکاری و ازجان گذشتگی نام برد. 
غفوری با ذکر بیاناتی از رهبر معظم انقلاب( مدظله العالی) مبنی بر اینکه حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است نه شخص، به ترویج و گسترش روزافزون این مکتب اشاره کرد.
وی اقدام شهرداری تبریز و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در طراحی خوب و نصب به موقع تندیس شهید سلیمانی عزیز  همزمان با دومین سالگرد شهادت آن سردار دلاور اسلام را کاری شایسته و درخور تحسین دانست که نقش مهمی در شناسایی بهترین الگوهای شهادت و ایثار به نسل امروزی خواهد داشت.
این عضو شورای شهر تبریز بر تداوم این اقدامات فرهنگی و شناساندن بیشتر اسطوره های مقاومت به جوانان تاکید کرد.