تاریخ : دوشنبه 13 دي 1400
کد 3816

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم رونمایی از تندیس سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی:

هدف غایی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برقراری عدل و عدالت بود

رییس شورای اسلامی شهر تبریز برقراری عدالت و عدل در جامعه اسلامی ایران را هدف غایی و نهایی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دانست.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان، حجت الاسلام رسول برگی در حاشیه مراسم رونمایی از تندیس سردار دلها، با اشاره به جایگاه ایشان در دلها و اذهان ملت ایران گفت: با وجودی که دو سال از شهادت سردار دلیر اسلام می گذرد، هنوز هم داغ ما تازه است و هنوز هم به فکر انتقامی سخت هستیم تا بتوانیم دستهای خونینی را که موجب این حادثه عظیم و سبب شهادت سردار دلها شده اند، قطع کنیم. 
وی افزود: برقراری عدالت و حمایت از مظلوم و نبرد با ظالم از خصوصیات بارز شهید حاج قاسم سلیمانی بود و همین امر نشان می دهد که هدف غایی و نهایی سردار رشید اسلام و سرباز ولایت، برقراری عدل و عدالت در تمامی ارکان جامعه اسلامی بوده است. 
رییس شورای اسلامی شهر تبریز، در ادامه اظهار داشت: حکایت عدل پروری و مبارزه با ظالم، با شهادت ایشان به پایان نرسیده، چرا که سردار سلیمانی های بسیاری در ایران اسلامی هستند که دل مردم به آنها گرم است و میدانند که با حضور آنان، راه مبارزه با استکبار و بی عدالتی پیموده خواهد شد.  
حجت الاسلام برگی در انتهای سخنان خود، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز را بخاطر ایجاد و نصب این اثرفاخر هنری لایق تقدیر دانست و از طراحان و مجریان این اثر ارزشمند تقدیر کرد.