تاریخ : سه شنبه 7 دي 1400
کد 3806

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تصریح کرد؛

انتخاب میادین نمونه در سطح شهر تبریز برای اجرای طرح های گلکاری  و زیباسازی ویژه نوروز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از انتخاب میادین نمونه در سطح شهر تبریز برای اجرای طرح های ویژه گلکاری نوروز و زیباسازی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان، اکبر امجدی با اشاره به در پیش بودن بهار و اجرای طرح های استقبال از نوروز، اظهار داشت: زیباسازی شهری و تامین فضایی پرنشاط برای شهروندان، وظیفه ذاتی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری است که تلاش برای تحقق این وظیفه و اجرای آن به نحومطلوب، توسط تک تک عوامل و پرسنل این مجموعه انجام می گیرد.
وی ادامه داد: مطابق برنامه ریزی های کارشناسانه، مقرر شده که برای بهار سال آینده، از هر منطقه یک یا چند میدان انتخاب و معرفی شوند تا طرح های گلکاری و همچنین نصب المانهای نوروزی در این میادین به صورت ویژه انجام شود.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با بیان اینکه هر منطقه این میدان را باید به عنوان ویترین منطقه خود در نظر بگیرد، تصریح کرد: علاوه بر زیباسازی، پاکسازی و عاری نمودن این میادین از زواید بصری و تامین محیطی پاکیزه و آرامش بخش، قسمت دیگری از این برنامه است تا در ایام نوروز مورد استفاده شهروندان، مهمانان و مسافران گرامی قرار گیرد. 
امجدی در پایان اظهار امیدواری کرد بهار 1401، پارکها و فضای سبز عمومی شهر، بیش از پیش بر زیبایی و سرزندگی تبریز بیافزایند.