تاریخ : شنبه 4 دي 1400
کد 3797

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، اعلام کرد:

بهره گیری از مشارکت شهروندان تبریزی در امور مربوط به فضای سبز و زیباسازی شهری   

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز اعلام کرد که بهره گیری از مشارکت شهروندان تبریزی در امور مربوط به فضای سبز و زیباسازی شهری در سرلوحه برنامه های این سازمان قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان، اکبر امجدی با اشاره به اینکه شهروندان به عنوان ولی نعمتان این شهر باید در تمامی امور مشارکت کنند، گفت: هیچ برنامه ای بدون حضور و مشارکت شهروندان به ثمر نمی رسد؛ چرا که این عزیزان با حضور در متن شهر به خوبی کم و کاستی ها و نقاط ضعف و قوت را تشخیص می دهند و به همین دلیل نظرات و پیشنهادات آنها صائب و قابل توجه است. 
وی افزود: بر این اساس و در راستای تقویت بخش نظارت عمومی بر عملکرد حوزه های فضای سبز و زیباسازی شهری، سازمان سیما، منظر و فضای سبز در صدد است با دعوت از صاحب نظران و  شهروندان فهیم تبریز برای همکاری و ارائه نقطه نظرات ، طرحها و پیشنهادات خود ، اجرای برنامه ها وتحقق اهداف خود را که همانا توسعه کمی و کیفی فضاهای سبز و بهبود وضعیت زیباسازی شهری است، تسریع بخشد. 
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز دراین زمینه از تمامی دانشگاهیان، صاحب نظران، شهروندان و علاقمندان به فضای سبز و زیباسازی شهری  درخواست نمود با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود، مسوولین فضای سبز و زیباسازی را برای رسیدن به شهری سرسبز و زیبا، یاری کنند.