تاریخ : چهارشنبه 1 دي 1400
کد 3795

در نشست صمیمی سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز با هنرمندان تبریزی، انجام گرفت؛

تاکید بر اجرای کارهای هنری فاخر، کیفی و ارزشمند در سطح شهر تبریز

در نشست صمیمی سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز با هنرمندان تبریزی ،سرپرست سازمان بر اجرای کارهای هنری فاخر و خلق آثار حجمی ارزشمند در شان نام پرآوازه این شهر تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان، اکبر امجدی با اشاره به جایگاه تاریخی تبریز گفت: کلانشهر قهرمان پرور و تاریخی تبریز دروازه ورود تمدن به ایران اسلامی است و همین امر ایجاب می کند  آثار هنری خلق شده،  فاخر و ارزشمند باشند. 
وی افزود: ارتقای کیفی فضای شهری و اثربخشی آن به همراه مدیریت خوب در این بخش، عامل مهمی برای ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه مهم شهری تلقی می شود.


سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز در ادامه، با اشاره به لزوم تجدید نظر در نحوه اجرای طرحهای هنری شهری و تاکید بر خلق آثار حجمی کیفی و ارزشمند در سطح شهر، از هنرمندان خواست از کپی طرحها و پروژه های هنری خودداری نموده و برای ارائه آثارخود در سطح شهر، جانمایی مناسب و هنرمندانه را نیز در نظر بگیرند. 
امجدی خروجی کیفی و ارزشمند پروژه های هنری را در گرو تعامل و همکاری  سازنده سازمان و تیم هنرمندان پرافتخار کلانشهر تبریز دانست و از آمادگی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز برای افزایش سطح همکاری فیمابین و رفع مشکلات موجود در این بخش خبر داد.
گفتنی است بعد از سخنان اکبر امجدی،  هریک از هنرمندان حاضر در این نشست به بیان نظرات، پیشنهادات و دغدغه های هنری خود پرداختند.