تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1400
کد 3793

در جلسه مشترک سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با اعضای انجمن صنفی شرکتهای فضای سبز مورد تاکید قرار گرفت؛

تلاش برای ارتقای تعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز با شرکتهای فضای سبز تبریز

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در جلسه مشترک با رییس و اعضای انجمن صنفی شرکتهای فضای سبز تبریز، از تلاش برای ارتقای تعامل و همکاری بین سازمان و این شرکتها خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان، اکبر امجدی با بیان اینکه شرکتهای فضای سبز بازوی کمکی سازمان در اجرای برنمه های مربوط به این حوزه هستند، گفت: مسلما تعامل، همفکری و همکاری بیشتر در این زمینه، به توسعه کمی و کیفی فضاهای سبز سطح شهر کمک شایانی خواهدکرد. 
وی ادامه داد: برای حصول این نتیجه، ابتدا باید نقاط ضعف و قوت عملکرد شرکتها شناسایی شده و مسیرهای احتمالی تخلف نیز مسدود شوند تا برنامه ها و سیاستهای ابلاغی صحیح و بجا، عملیاتی شوند. 
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری حفظ فضاهای سبز موجود و توسعه فضاهای جدید را مهم ترین رکن برنامه های سازمان دانست و تصریح کرد: این موارد، باید با جدیت تمام از سوی شرکتها نیز پیگیری و اجرا شود. 
امجدی، در خصوص مشکلات پیش روی این حوزه در فصل کاری آینده نیز خاطرنشان کرد: بحران آب و کمبود منابع آب خام برای آبیاری فضاهای سبز شهری، مهمترین چالش این حوزه در فصل کاری آتی است که امیدوارم پیمانکاران و دست اندرکاران نسبت به اتخاذ تدابیر صحیح برای رفع آن، اقدام کنند. 
وی در پایان، از تمامی اعضای این انجمن خواست در راستای رفع مشکلات و پیشبرد اهداف تعیین شده در حوزه فضای سبز تبریز، بیش از پیش با سازمان همکاری داشته باشند.