تاریخ : يکشنبه 17 اسفند 1399
کد 3503

به مناسبت هفته درختکاری و جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهدای سلامت تبریز ، صورت گرفت:

کاشت نهال به یاد و نام شهدای سلامت بیمارستان شهید مدنی تبریز

همزمان با فرا رسیدن هفته درختکاری و با هدف ارج نهادن به جایگاه شامخ شهدای مدافع سلامت، کاشت نهال در محوطه بیمارستان شهید مدنی تبریز صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان ، در این مراسم که با حضور ناصر صفائی رئیس این بیمارستان، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز و باقرخوش نواز شهردار منطقه ۲ تبریز برگزار شد، به یاد سه شهید مدافع سلامت این بیمارستان، نهال کاشته شد. 
ناصرصفایی رییس بیمارستان شهید مدنی در حاشیه این مراسم، ضمن تقدیر از این حرکت ابتکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، گفت: آنچه که مسلم است، کاشت حتی یک درخت در هر نقطه از تبریز می تواند در احیای فضاهای سبزی که در گذشته از بین رفته اند، موثر باشد. 

وی افزود: بنده در ابتدا به عنوان یک شهروند و سپس به عنوان مسوول این بیمارستان، از اقدامات جناب آقای ذدکتر برزگر جلالی نهایت تقدیر و تشکر را دارم؛ زیرا ایشان با توجه به امکانات و موقعیتهای موجود، گامهای اساسی را برای احیای فضای سبز تبریز برداشته اند.
رییس بیمارستان شهیدمدنی تبریز در پایان، ضمن سپاس دوباره از مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و همچنین از شهردار منطقه 2 تبریز،  خواستار استمرار این اقدامات شد. 
  گفتنی است بیمارستان شهید مدنی تبریز در ایام کرونایی، شهیدان سلامت خانمها فرح النساء فتحی پور، فریده جلال پور و شهین فتوت  را در راه سلامت جامعه تقدیم کرده است.