تاریخ : جمعه 15 اسفند 1399
کد 3498

درمراسم نماز جمعه امروز تبریز مطرح شد،

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز از مدیرعامل و حانواده تلاشگر فضای سبز شهرداری تبریز

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب نبریز در خطبه های نماز جمعه امروز از مدیرعامل و خانواده بزرگ فضای سبزتبریز قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم در سخنان خود در خطبه های نماز جمعه این هفته با تشکر از مدیریت و برنامه ریزی شایسته فضای سبز تبریز ، از همه مردم دعوت کرد به نهضت درختکاری و برنامه کاشت یک میلیون نهال شهرداری تبریز بپیوندند و از ثمرات دنیوی و اخروی کاشت درخت بهره مند شوند.
وی افزود: از تلاشهای شبانه روزی و فداکاری و مدیریت شایسته فضای سبز تبریز در اجرای طرحهای متعدد و ماندگار برای تبریز قدردانی می کنم و از خداوند متعال برای خانواده بزرگ فضای سبز تبریز آرزوی توفیق الهی و سلامتی مسئلت می نمایم.


 نماینده ولی فقیه در استان همچنین اضافه کرد:  برنامه اهداء نهال میوه توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز و کاشت در منازل مردم اقدامی بسیار ارزشمند است و امیدوارم با درخواست عمومی برای استقبال از این طرح و  نیز مشارکت و همیاری شهروندان عزیز با این سازمان درکاشت گسترده نهال در سطح شهر تبریز، ارتقای کمی و کیفی فضای سبز تبریز محقق شود. 
امام جمعه تبریز در پایان تصریح کرد: ان شاء الله با تداوم این اقدامات شاهد فضای سبز زیبا و پایدار در کلانشهر تبریز خواهیم بود.