تاریخ : دوشنبه 27 بهمن 1399
کد 3470

مدیرکل سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در بازدید از مراحل ترمیم و بازسازی عمارت ائل گولی:

نتایج اقدامات اجرایی دکتر برزگر جلالی در حوزه فضای سبز تبریز، مشهود و چشمگیر است

مدیرکل سابق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان اذربایجان شرقی در دیدار خود از مراحل ترمیم و بازسازی عمارت ائل گولی تبریز، تاکید کرد ننایج اقدامات مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در حوزه فضای سبز تبریز کاملا مشهود و چشمگیر است.
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، مرتضی آبدار با مثبت خواندن بنامه های مدیرعامل سازمان در حوزه فضای سبز گفت: علاوه بر حوزه زیباسازی شهری، در حوزه فضای سبز نیز با مدیریت شایسته جناب دکتر برزگرجلالی و تلاش همکاران سازمان  شاهد تحول اساسی هستیم.
وی ضمن اشاره به طرح آزادسازی طوقه و ریشه درختان تصریح کرد: زمانهای متمادی در اثر ساخت و سازهای شهری درختان دچار آسیب جدی شده و طوقه درختان در حصار بتن و آسفالت قرار  گرفته بود که امسال با پیگیریهای دکتر برزگرجلالی و تلاش نیروهای فضای سبز، درختان از حصار بتن و آسفالت آزاد و زنده شدند.
مدیرکل سابق سمیراث فرهنگی ادامه داد: در حوزه سیما، منظر نیز این سازمان تعامل خوبی با فرهیختگان شهر تبریز دارد و مستمراً از نظرات آنان در زیباسازی شهر استفاده می کند.
آبدار در خصوص اجرای طرح مرمت و بازسازی عمارت ائل گولی تبریز هم تاکیدکرد:  مرمت و زیباسازی عمارت وسط استخر ائل گولی نیز اقدامی بجا بود که سازمان سیما، منظر و فضای سبز با تشریک مساعی کارشناسان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان درحال انجام آن است.