تاریخ : سه شنبه 23 دي 1399
کد 3454

اعضای مجمع خانواده معظم شهدا در دیدار با مسعود برزگر جلالی؛

اقدامات مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، همواره منشا خیر و برکت برای تبریز است

اعضای مجمع خانواده معظم شهدا در دیدار خود با مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، اقدامات وی را منشا خیر و برکت برای تبریز دانستند.
به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، در دیدار صمیمانه اعضای مجمع خانواده معظم شهدا که در محل دفتر مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در ائل گولی صورت گرفت، اعضای این مجمع ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیتهای مدیرعامل سازمان تصریح کردند: دکتر مسعودبرزگر جلالی در طول خدمت مدیریتی خود در شهرتبریز، در هر رتبه و موقعیتی که قرار گرفته اند، منشا خیر و برکت و افتخار برای تبریز بوده اند و ما وظیفه خود میدانیم بدین وسیله از این تلاشها سپاسگزاری کنیم
آنان همچنین در خصوص حفظ آثار وارزشهای دفاع مقدس و تجلیل از مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی نیز گفتند: ساخت و نصب پیکره شهدا و سرداران دفاع مقدس در اقصی نقاط شهر به ویژه ساخت و نصب سردیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید مهدی باکری در مجموعه تاریخی، فرهنگی ائل گولی، از جمله اقدامات ارزشمندی است که در این خصوص صورت گرفته است. 
در ادامه این دیدار، اعضای مجمع با اشاره به برنامه ها و طرح های اجرایی سازمان در حوزه فضای سبز، خاطرنشان کردند: ایجاد پارکهای متعدد در سطح شهر و اجرای طرح های بدیع و نو در گلکاریهای نوروزی در بهار امسال بسیار قابل توجه است که همگی در نتیجه مدیریت، درایت و برنامه ریزی جناب دکتر برزگر جلالی مقدور شده است.
شایان ذکر است در این دیدار، اعضای مجمع خانواده معظم شهدای تبریز نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه زیباسازی شهری و فضای سبز تبریز مطرح نمودند.
در انتهای دیدار نیز، حاضران در این دیدار در کنار سردیس شهدای والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مهدی باکری عکس یادگاری گرفتند.