منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : دوشنبه 21 مهر 1399     |     کد : 3415

قدردانی رییس شورای اسلامی استان از اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری؛

برنامه های اجرایی برای حل مشکلات گذشته و ارتقای کیفی و کمی فضای سبز قابل تقدیر است

رییس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی، از برنامه ریزی  و تلاشهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای رفع مشکلات گذشته و ارتقای کیفی و کمی فضای سبز تبریز قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، غلامحسین مسعودی ریحان، با اشاره به اقداماتی که در حوزه فضای سبز تبریز توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری انجام می گیرد، گفت: اقدامات بنیادی و زیرساختی که با مدیریت دکتر برزگر جلالی و تلاش عوامل فضای سبز صورت می گیرد، علاوه بر رفع معضلات باقی مانده از سالهای قبل، حفظ و توسعه فضای سبز شهر را رقم می زند.
وی افزود: تلاش دکتر جلالی بر تهیه نهالهای مورد نیاز از نوع سازگار با آب و هوای تبریز و مقاوم و تاکید بر کاشت به موقع آنها، نشانگر جدیت ایشان در اجرای طرح کاشت یک میلیون درخت و درختچه است.
این عضو شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه به اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در حوزه زیباسازی نیز پرداخت و تصریح کرد: ساماندهی آرامگاه میرزا اقا فرشی که یکی از بزرگان مشروطه بود، اقدامی شایسته و درخور توجه است که توسط ایشان صورت گرفته و جای تقدیر دارد.
مسعودی ریحان در پایان، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح پاییزه در فضاهای سبز سطح شهر، حال و هوای بهاری در تبریز وزیدن گرفته است که بدین وسیله از ایشان و تمامی عوامل زحمتکش حوزه فضای سبز تبریز تشک می کنم.
وی اظهار امیدواری کرد با پیگیری های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز و همت و تلاش عوامل سازمان، احیای نام و یاد باغشهر تبریز محقق شود.  
 


PDF چاپ چاپ