منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1398     |     کد : 3103

به دعوت سازمان سیما ، منظر و فضای سبز تبریز، انجام گرفت:

بازدید سرمایه گذاران و مجریان اماکن تفریحی تهران از ظرفیتهای سرمایه گذاری فضای سبز تبریز

به دعوت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، دو تن از سرمایه گذاران حوزه تفریحی و گردشگری تهران در تبریز حضور یافته و از زمینه ها و فرصتهای سرمایه گذاری تبریز در این حوزه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، در قسمتی از برنامه بازدید سرمایه گذاران و طی جلسه مشترک با مسعود برزگرجلالی مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، در خصوص امکان همکاری های مشترک و نیز زمینه های سرمایه گذاری در بخش اماکن تفریحی و گردشگری تبریز بحث و تبادل نظر انجام گرفت .
برزگرجلالی در این دیدار تبریز را دارای پتانسل های مختلفی برای سرمایه گذاری خواند و اظهار داشت: وجود برخی از امتیازات ویژه در سطح شهر تبریز از جمله شرایط ویژه جغرافیایی، وجود بناهای تاریخی و فرهنگی، معماری اصیل و نیز وجود کارخانجات صنعتی متعدد در نقاط مختلف شهر و همچنین ایجاد زمینه های خوب مبادلات تجاری با دیگر شهرها و کشورها باعث شده بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در این منطقه از کشور فراهم آید.
وی در این زمینه همچنین با اشاره به وجود انواع پارکهای تخصصی و موضوعی در تهران، شهر تبریز را نیز مستعد ایجاد چنین فضاهای تفریحی و عمومی دانست و بر آمادگی کامل سازمان متبوع خود برای همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در این بخش تاکید کرد.


PDF چاپ چاپ