منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : سه شنبه 12 آذر 1398     |     کد : 3102

 در دیدار مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با سرمایه گذاران حوزه تفریحی تهران مطرح شد؛

لزوم بهره برداری از ظرفیت های تبریز در حوزه فضای سبز تفریحی

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در دیدار خود با سرمایه گذاران حوزه تفریحی تهران، بر لزوم بهره برداری از ظرفیت های تبریز در حوزه فضای سبز تفریحی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، مسعود برزگر جلالی با اشاره به موقعیت تبریز گفت: شهر تبریز از جنبه های مختلف دارای ظرفیت های بالقوه است و برنامه ریزی های صحیح و مناسب با شرایط این شهر، می تواند این ظرفیت ها را بالفعل نماید.
وی ادامه داد: واقع شدن این شهر در مسیرجاده ابریشم معروفترین و قدیمی ترین مسیرتجاری و بازرگانی جهان به عنوان دروازه اروپا، دارا بودن شرایط خاص جغرافیایی، وجود بناهای تاریخی و پیشینه ای غنی از فرهنگ و هنر و گردشگرپذیری این شهر در ایام مختلف سال، ایجاب می کند که امکانات تفریحی در تبریز افزایش یافته و در جهت رفاه حال شهروندان و مسافران و میهمانان گرامی استفاده شود.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همچنین در خصوص ایجاد پارکهای موجودی در تبریز اظهار داشت: وجود پارکهای موضوعی یا تم پارکها در تهران، سبب ایجاد جاذبه برای اقشار علاقمند به یک یا چند موضوع شده است و جای خالی این پارکها در تبریز بیش از همیشه به چشم می خورد. بر این اساس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در صدد است با جذب سرمایه گذار و جلب مشارکت بخش خصوصی، این پارکها را در نقاط مختلف تبریز احداث کند.  


PDF چاپ چاپ