منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1398     |     کد : 3099

فرمانده بسیج شهرداری تبریز در مراسم بزرگداشت هفته بسیج:

عمل به وظایف محوله از سوی یک بسیجی، مصداق مبارزه با استکبار جهانی است

فرمانده بسیج شهرداری تبریز در مراسم بزرگداشت هفته بسیج تصریح کرد که عمل به وظایفی که بر عهده یک بسیجی است، برای وی مصداق مبارزه با استکبار جهانی است.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، رحیم ملاحسینی که در مراسم برگداشت هفته بسیج و مقام شامخ شهیدان سخن می گفت، ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار داشت: بسیجی کسی است که خداباور، مردم باور و خودباور باشد .
وی  با تشکر از زحمات مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در برگزاری این مراسم، تصریح کرد: بهترین عرصه برای مردم باوری، عرصه خدمت رسانی به مردم است و شهرداری نیز، نهادی است که بر مبنای خدمت به شهروندان پایه گذاری شده است. 
فرمانده بسیج شهرداری، در بخش دیگری از سخنان خود، خاطرنشان کرد: توقع امروزی سازمان بسیج شهرداری از بسیجیان، این است که در هر کجا و هر موقعیتی قرار گرفته اند، برای خدمت بهتر و بیشتر به مردم تلاش کنند.
ملاحسینی با بیان مراحل و اقتضای زمانهای مختلف برای مبارزه با دشمن تاکید کرد: امروز هر بسیجی که به وظایف خود خوب و کامل عمل کند، در صف مبارزه با استکبار جهانی قرار گرفته است. 
وی باردیگر ضمن تبریک این هفته، گفت: مفهوم بسیج در بیداری، بصیرت، ساماندهی و یاری رساندن به مستضعفان، جهاد با نفس و استکبار جهانی معنا می شود و هرکسی که به این معانی تأسی کند، یک بسیجی تمام عیار و یک مومن کامل خواهدبود.


مدیر وب سایت