منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1398     |     کد : 3094

عضو شورای اسلامی شهر در مراسم پرده برداری از تندیس شهید حمید باکری،

زبان هنر بهترین وسیله برای گرامیداشت یاد و خاطره شهداست

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم رونمایی از تندیس شهید حمید باکری، زبان هنر را بهترین وسیله برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و مفاخر تبریز دانست.

به گزارش روا بط عمومی و ارتباطات سازمان، فریدون بابایی اقدم در حاشیه مراسم پرده برداری از تندیس سردار شهید اسلام حمید باکری، ضمن تبریک هفته بسیج تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرموده اند که هرکسی گرهی از کار مردم باز کند یک بسیجی است و ما نیز امیدواریم با رفع و رجوع مشکلات شهروندان در جایگاهی که هستیم، بتوانیم وظیفه بسیجی بودن خود را ایفا کنیم.
وی با اشاره به ساخت و نصب تندیس شهید باکری توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: مفاخر و مشاهیر هرشهری سرمایه های معنوی و فرهنگی شهر هستند و ضرورت دارد که در فضاهای عمومی شهر به انواع مختلف نشان داده شوند. بهترین وسیله برای این اقدام نیز بهره گیری از زبان هنر است تا بتوانیم با این وسیله، یاد و خاطره شهیدان بزرگوارمان را گرامی بداریم.
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر، از شهرداری و در راس آن از سازمان سیما، نظر و فضای سبز شهری خواست تا ساخت و نصب المان های مربوط به مشاهیر را در اولویت های کاری قرار دهند و افزود: تبریز یکی از چند شهر مهم تاریخی کشور است که در این میان، تسمیه این شهر به نام شهر سرداران عاشورایی، در کنار دیگر داشته ها و القاب تبریز، ما را بر آن میدارد تا دین خود را به این بزرگان ادا کنیم .
 


PDF چاپ چاپ