منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398     |     کد : 3022

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز خبر داد؛

تشکیل کمیته های تخصصی علمی و اجرایی حوزه فضای سبزشهری در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از تشکیل کمیته های تخصصی علمی و اجرایی حوزه فضای سبز شهری در این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، مسعود برزگر جلالی  ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به لزوم تدوین برنامه های راهبردی  اصولی و علمی در حوزه فضای سبز و ایجاد سیستمی برای بهره گیری از خرد جمعی در تصمیم گیری، کمیته های تخصصی در حوزه های مختلف کاری این سازمان تشکیل یافت.
وی با اشاره به وجود پتانسیل های مناسب علمی و اجرایی در بدنه سازمان متبوع خود افزود: با توجه به اهمیت ویژه وظایف در سازمان، تلاش بر آن است چند کمیته بر اساس سوابق و تخصص نیروهای ستادی و اجرایی تشکیل و در حوزه های کاری مختلف، برنامه ای اصولی، علمی و راهبردی تهیه و اجرا گردد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری وجود نیروهای تحصیلکرده و کارشناسان مجرب در جمع نیروهای سازمان را نعمتی با ارزش برای این مجموعه خواند و تصریح کرد: برنامه های آتی این سازمان با همفکری و مساعدت نیروهای متخصص و فعال مجموعه و با روشهای صحیح انجام خواهد شد.
برزگر جلالی تصمیم گیری بر اساس خرد جمعی را مهمترین  هدف تشکیل این کمیته ها  عنوان و خاطرنشان کرد: بر این اساس، و با توجه به حوزه های مختلف کاری در سازمان، کمیته های آب و خاک، طراحی و معماری، مبارزه با آفات و بیماریهای گیاهی، سرمایه گذاری و مشارکت و تولیدات گیاهی، در حوزه فضای سبز تشکیل شده و نیروهای سازمان با توجه به تحصیلات و تجربه خود در هریک از این کمیته ها فعالیت خواهند کرد.
وی همچنین از تشکیل چندین کمیته دیگر در سازمان، در آینده نزدیک خبر داد.


مدیر وب سایت