منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1398     |     کد : 2967

با حضور مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار شد؛

نشست بصیرت با محوریت تحکیم بنیان خانواده و بازآموزی مهارتهای زندگی

نشست بصیرت با موضوع تحکیم بنیان خانواده و بازآموزی مهارتهای زندگی با حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برگزار شد.

نشست بصیرت با موضوع تحکیم بنیان خانواده و بازآموزی مهارتهای زندگی با حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ومسوول شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان، در ابتدای این نشست که به مناسبت عید غدیر و همزمان با سالروزمیلاد امام محمدباقر (ع) برگزار شد، حاج آقا آسمانی خطیب توانا و مسوول شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج شهرداری تبریز، طی سخنانی، مواردی را در خصوص راههای تحکیم روابط در خانواده و استحکام ارتباطات بین اعضای این نهاد مقدس را بیان کرد. .  
سپس مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ضمن تبریک اعیاد دهه ولایت و امامت، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع هیات دولت که به مناسبت هفته دولت ایراد نمودند، اظهار داشت: ایشان در فرمایشات خود دو نکته مهم را بیان فرمودند که یکی در خصوص تولید و جایگاه تولید کننده و دیگری در باره پرهیز از حاشیه ها بود.
وی اضافه کرد: ایشان تولید کنندگان را مجاهدان و رزمندگان اقتصادی دانسته و از مسوولان خواستند که با استفاده از تمامی ظرفیتها، به ویژه در شرایطی که کشور به نوعی درگیر جنگ اقتصادی است، به آنان کمک شود.


مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، با تاکید بر پرهیز از حاشیه ها در امور محوله نیز خاطرنشان کرد: مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری، حاشیه هایی که به خصوص در فضای مجازی ایجاد می شود، می تواند روند امور را مختل کند. بنابراین ما نیز وظیفه داریم با پرهیز از حاشیه پردازی در وظایف  خود، مسوولیتمان را به نحو احسن انجام دهیم.
مدبر، کار در حوزه فضای سبز را مرتبط با تولید دانست و عنوان کرد: فضاهای سبز  شهری علاوه بر ایجاد چشم اندازی زیبا در سطح شهر، به طور مستقیم با سلامت جسمی و روانی شهروندان نیز در ارتباط هستند و طبیعتا کار در این حوزه، می تواند مشمول بحث تولید شود.
وی در پایان از پرسنل سازمان خواست تا با تاسی به سخنان مقام معظم رهبری و بهره گیری از بصیرت در انجام امور محوله کوشا باشند.


مدیر وب سایت