منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : شنبه 19 مرداد 1398     |     کد : 2962

در جلسه مشترک مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با رییس خانه کارگر استان و نماینده سبزبانان عنوان شد؛

لزوم همکاری و تعامل دوجانبه مابین سبزبانان و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در جلسه مشترک با رییس خانه کارگر استان و نماینده سبزبانان، بر افزایش تعامل و همکاری دوجانبه بین سازمان وکانون صنفی سبزبانان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، علی مدبر در این دیدار با اشاره به زحمات سبزبانان در مراقبت از فضای سبز شهری، گفت: در سایه زحمات و تلاشهای مداوم و حتی شبانه روزی این عزیزان، امروز در سطح شهر شاهد زیبایی و شادابی فضاهای سبز هستیم.
وی ادامه داد: با اینحال، برخی کاستی ها و انتظاراتی نیز وجود دارد که امید است با برگزاری انتخابات  کارگری و مشخص شدن منتخبان آنان و همچنین تشکیل انجمن صنفی، تعاملات بیشتر شده و با ابلاغ آنها به این کانون صنفی، شاهد رفع و حل آنها باشیم.

 نماینده شورای شهر و رییس خانه گارگرنیز در بخش دیگری از این جلسه، به لزوم افزایش همکاری و تعامل بین سبزبانان و شهرداری تاکید کرد و اظهار داشت:  شهرداری به عنوان نهادی که عمده نیروهای آن خدماتی هستند، بیش از دیگر نهادها، باید به تقویت روابط کاری و اداری و رفع مشکلات فی مابین توجه کند.
در ادامه این جلسه، نماینده کارگران سبزبان نیز بخشی از مسائل و مشکلات این قشر رابیان نمود و مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با بررسی موارد قانونی، در زمینه حل و فصل این مشکلات قول مساعد داد.


PDF چاپ چاپ