منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : دوشنبه 24 تير 1398     |     کد : 2946

به دعوت معاونت فنی عمرانی استانداری اردبیل انجام گرفت؛

بازدید کارشناسان ارشد سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز از فضای سبز شهراردبیل

به دعوت مدیرکل دفتر فنی عمرانی استانداری اردبیل، کارشناسان ارشد از فضای سبز شهرستان اردبیل بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، در پی دعوت مدیرکل دفتر فنی، عمرانی استانداری اردبیل از مدیران و معاونان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریزکارشناسان ارشد سازمان به این شهر سفرکرده و در زمینه انتقال تجربیات فضای سبز دیدار و تبادل نظر کردند.
بر اساس این گزارش، پس از بازدید مدیران سازمان از فضاهای سبز شهرستان اردبیل، موارد ضروری و قابل بحث در این حوزه را شناسایی و در زمینه رفع مشکلات موجود پیشنهادهای لازم را ارائه کردند.
کاهش میزان مصرف آب در فضای سبز، استفاده از گونه های بومی و سازگار با شرایط اقلیمی شهرستان اردبیل، آموزش پیمانکاران فضای سبز و تقویت نقش بخش خصوصی در حوزه فضای سبزاز جمله مواردی بود که مدیران سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در زمینه آنها، به بیان تجربیات خود پرداختند.
همچنین در بخش دیگری از این بازدید، مدیران فضای سبز شهرداری تبریز، فضای سبز شهر سرعین و پارک جدیدالاحداث این شهر و موارد موردنیاز در احداث و تکمیل این پارک را مورد بررسی قرار دادند.
در انتهای این سفر، جلسه ای با حضور معاون فنی و عمرانی استان اردبیل و مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اردبیل نیز برگزار و پیشنهادات مورد نظر مطرح شد.
 


مدیر وب سایت