منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : يکشنبه 23 تير 1398     |     کد : 2940

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در جمع بازنشستگان عضو ائل انجمنی،

بازنشستگان، شناسنامه و هویت زنده کهن شهر تبریز هستند

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، در جمع بازنشستگان عضو ائل انجمنی،  بازنشستگان را شناسنامه و هویت زنده تبریز کهن دانست.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، علی مدبر که به دعوت گردانندگان ان انجمن در جمع آنان حضور یافته بود، طی سخنانی با ابراز خرسندی از حضور در جمع فرهیختگان بازنشسته، خطاب به آنان گفت: سخنانی که بزرگان و سروران در این مجلس بر زبان راندند و نشانه هایی که از تاریخ کهن تبریز بیان نمودند، به اندازه درسی از محضر یک استاد با ارزش بود و از اینکه مجموعه تاریخی فرهنگی ائل گلی میزبان چنین انجمنی است، بسیار خرسندیم.

وی ضمن اشاره به سوابق خدمت این گروه در واحدهای مختلف به شهر و شهروندان نیز، تصریح کرد: همه شما عزیزان بیش از 30 سال از عمر گرانقدر خود را در راه خدمت به این شهر صرف کرده اید و وظیفه ماست که در هر شرایطی بتوانیم به شما خدمت کنیم.
مدبر افزود: همچنین برنامه ریزی برای بازدید اعضای انجمن از موزه های شهر و حضورآنان در  مکانهای تاریخی به عنوان مهمانان سازمان، یکی دیگر از مواردی است که می تواند زمینه ساز نشاط عزیزان بازنشسته شود.
وی از فرهیختگان حاضر در این جمع، در خواست نمود تا در انتقال فرهنگ دیرین تبریز به نسل کنونی و روایت تاریخ تبریز، درمراسم و برنامه های ویژه با سازمان همکاری داشته باشند.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در انتهای سخنان خود  اضافه کرد: واکاری محدوده محل انجمن،  نصب آب سرد کن در این قسمت از مجموعه و امکان برگزاری جلسات این انجمن در آمفی تئاتر سازمان، بخشی از اقداماتی است که می توانیم در راستای ارائه خدمات به شما عزیزان انجام دهیم.
بازنشستگان و اعضای انجمن ائل انجمنی نیز ضمن تقدیر از حضور مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در این جمع، برای مشارکت در امور مربوط به حفظ و نگهداری پارکها و فضاهای سبز موجود در سطح شهر، اعلام کردند.


مدیر وب سایت