منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : يکشنبه 25 فروردين 1398     |     کد : 2855

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز اعلام کرد؛

تاکید بر بهره گیری از سیستم های نوین آبیاری و کاشت گونه های کم مصرف با هدف کاهش مصرف آب در فضای سبز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز بهره گیری از سیستم های نوین آبیاری و کاشت گونه های کم مصرف با هدف کاهش مصرف آب در فضای سبز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سامان، علی مدبر در ابتدای جلسه اظهار داشت: خوشبختانه با رشد 15 درصدی بودجه و اعتبارات فضای سبز، فرصت انجام اقدامات مناسب بیش از پیش فراهم شده و امیدواریم با اجرای طرح های جدید و در عین حال متناسب با شرایط اقلیمی تبریز، گامهای موثری در راستای توسعه فضای سبز برداریم. 
 وی با اشاره به دلیل برگزاری کمیته فنی مناقصات نیز گفت: شرکت هایی که در پیشنهادات قیمت مناقصه، درصدهایی  کمتر یا بیشتر از 10درصد بر آورد قیمت ارائه کنند، برابر مقررات باید پیشنهادهایشان در کمیته فنی مناقصات فضای سبز شهرداری تبریزمورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: براین اساس تعداد 24 پیشنهاد، در کمیته فنی مطرح و پس از ارائه توجیه فنی و اقتصادی آنها توسط نماینده قانونی شرکت در  کمیسیون و بررسی کارشناسی اعضای کمیته، در مورد رد یا قبول این پیشنهادها تصمیم گیری شد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در ادامه سخنان خود با اشاره به محورهای مورد بحث در این جلسه، تصریح کرد: علاوه بر حفظ و توسعه فضای سبز شهری در بالاترین کیفیت، یکی دیگر از محورهای مورد بحث توان اجرای آیتم های ذکر شده در پیمان و به ویژه پرداخت به موقع حق و حقوق کارکنان و کارگران شرکتها بود که در این زمینه نیز تعهدات لازم از شرکت ها اخذ گردید.


مدیر وب سایت