منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 22 فروردين 1398     |     کد : 2854

در بازدید مشترک مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و شهرداری منطقه 2 عنوان شد؛

توسعه فضای سبز تبریز در ورودی شرق تبریز

در بازدید مشترک مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و شهردار منطقه 2 تبریز از محدوده اتوبان شهید کسایی، بر توسعه فضای سبز تبریز در ورودی شرق تبریز تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، در این بازدید، علی مدبر گفت: افزایش سرانه فضای سبزشهری یکی از اولویت های کاری سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری است و سازمان در این زمینه، بر تعامل و همکاری بین بخشی نیز تاکید دارد.
وی افزود: محدوده شهرداری منطقه 2 یکی ازنقاطی است که می تواند زیر پوشش طرح های توسعه فضای سبز قرار گیرد و در بازدید امروز نیز بر این امر تاکید شد.

وی در خصوص محدوده ورودی شرق تبریز و اتوبان شهید کسایی نیز اظهار داشت: نقاط شیب داری که با ترانشه ها پوشش داده شده اند، بهترین قسمت برای کاشت گونه های بوته ای و در نتیجه تغییرو زیباسازی سیمای اتوبان شهید کسایی است و در عین حال، توسعه سرانه فضای سبز را نیز موجب می شود.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، همچنین ایجاد فضاهای سبز جدید در قسمتهای مستعد را نیز یکی از ضرورتها خواند و تصریح کرد: علاوه بر حفظ و نگهداری فضاهای سبز موجود، احداث و ایجاد فضاهای سبز جدید در ورودی های تبریزهم در راس برنامه های کاری سال جدید قرار می گیرد.
مدبر در پایان، از همکاری و تعامل شهردارمنطقه 2 در این زمینه تقدیر کرد.
مدیر وب سایت