منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : شنبه 18 اسفند 1397     |     کد : 2829

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان صورت گرفت:

مهندس شاپور عباسی بعنوان معاون جدید فنی و اجرایی سازمان منصوب شد

روز گذشته با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز مهندس شاپور عباسی بعنوان معاون جدید فنی و اجرایی سازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مدبر با اشاره به حساسیت جایگاه معاونت فنی و اجرایی گفت: معاونت فنی یکی از مهمترین قسمت های هر سازمانی می باشد. 
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با بیان شاخصه های یک مدیر موفق در این حوزه، عنوان کرد: وقت گذار بودن، درک بالا از بدنه کارشناسی سازمان در حوزه فنی و ادامه فعالیت و اجرای پروژه های این حوزه، از شاخصه های این سمت می باشد و در این حوزه مهندس شاپور عباسی از گزینه های شایسته بودند.
در پایان علی مدبّر مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با حفظ سمت و با اهدا حکمی مهندس شاپور عباسی به عنوان معاونت فنی و اجرایی سازمان ایشان را معارفه نمودند.
همچنین عباسی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و اعتماد مدیرعامل سازمان همراهی بیش از پیش مدیران و کارشناسان سازمان را جهت پیشبرد اهداف عالی سازمان خواستار شد.
ضمنا مهندس عباسی بیش از این بعنوان مدیر حراست سازمان فعالیت داشته که با حفظ سمت به عنوان معاون جدید فنی و اجرایی سازمان منصوب شدند.

 


الیار احسامی