منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397     |     کد : 2804

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز:

انقلاب اسلامی؛ عزت و استقلال را برای ما به ارمغان آورد/ دهه فجر، فرصتی برای تبیین دستاوردهای انقلاب

در آستانه راهپیمایی 22 بهمن، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: دهه فجر، فرصتی برای تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب است و باید از این دهه برای تبیین آثار انقلاب استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، علی محمودی در آستانه راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن با اشاره به وظیفه مهم بسیج و بسیجیان در قبال انقلاب, اظهار کرد: بسیج و بسیجی نمی تواند نسبت به سرنوشت و آینده انقلاب بی تفاوت باشد. فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با بیان اینکه بسیج و بسیجیان از جنس مردم هستند، افزود: جنس بسیج و سپاه از مردم بوده و بسیج ستون مستحکم انقلاب اسلامی است.
وی گفت: کسی که شبانه روز در حال تلاش در راه انقلاب بوده و مجاهدت می کند و اهل ایثار است با انسان های عادی تفاوت دارد.
محمودی با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال شانتاژ علیه انقلاب و نظام است، تصریح کرد: دشمن با پمپاژ اخبار دروغ و عملیات روانی رسانه ای به دنبال تغییر تفکر و نگاه مردم نسبت به انقلاب است و در این راه تلاش و برنامه ریزی می کند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، دهه فجر را فرصتی برای تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب دانست و اظهار کرد: باید از این دهه برای تبیین آثار انقلاب استفاده کرد و گفت که از کجا به کجا رسیدیم.
وی با بیان اینکه قبل از انقلاب ما وابسته به بیگانگان بودیم، اظهار کرد: قبل از انقلاب برای غلبه بر مشکلات به خارجی ها متکی بودند ولی انقلاب اسلامی برای ما استقلال و آزادی را به ارمغان آورد.
محمودی تصریح کرد: انقلاب اسلامی، عزت مردم ایران را که در دوران طاغوت پایمال شده بود به ما بازگرداند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با بیان اینکه برخی مشکلات داریم و کسی آنها را کتمان نمی کند, افزود: بزرگترین خدمت به انقلاب و آرمان های شهدا و امام شهدا این است که در دهه فجر، دستاوردهای انقلاب را تبیین کنیم.
وی در پایان بر لزوم هوشیاری و آگاهی در برابر توطئه های دشمنان تاکید کرد و از عموم مردم جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرده و برگزاری هرچه باشکوه این مراسم نیز اشاره و تاکید نمودند.


الیار احسامی