منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397     |     کد : 2797

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز:

دهه فجر طلوع دوباره آفتاب انقلاب و فرصتی خوب برای به یادآوری بالندگی، فرخندگی و تابندگی ایران اسلامی

علی مدبّر مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، با صدور پیامی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، ایام الله مبارک دهۀ فجر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در اين پیام آمده است: گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر فرصتی فرخنده برای تجدید پیمان با بزرگ‌مرد انقلاب اسلامی و آرمان‌های گرانقدر شهدای انقلاب است، پیروزی انقلاب در واقع دریچه‌ای روشن برای تحقق اهداف و آرمان‌های ملت غیور، شجاع و انقلابی ایران و به واقعیت پیوستن آرزوی تمامی آزاد‌اندیشان جهان بود. 
دهه فجر طلوع دوباره آفتاب انقلاب و فرصتی خوب برای به یادآوری بالندگی، فرخندگی و تابندگی میهن اسلامی ایران و یادآور جان‌فشانی‌های ملت قهرمان ایران و رهبری داهیانه امام امت است و به واقع برای ما دهه فجر، میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین و عمیق‌ترین تحولات حماسه انسانی جهان را رقم زدند تا کاری کرده باشند که تمام ملت‌ها تا پایان حیات بشری، آفرین بر ایمان، غیرت و جوانمردی مرم ایران بگویند. 
 مدبّر در اين پيام مي‌افزايد: انقلاب اسلامی ایران، نتیجه خون شهدا و ثمره پایمردی‌های جوانانی همچون خرازی، همت و باقری است و این انقلاب برای به ثمر نشستن و پرواز بر آسمان بیکران عدالت‌خواهی جوانان گلگون‌کفنی مثل شهبازی، متوسلیان و عزیزاللهی را تقدیم کرده است. 
مدیرعامل سازمان، در اين پيام ضمن تبریک مجدد سالروز این حماسه بزرگ به مردم غیور تبریز که جانانه در این سال‌ها برابر ظلم و استکبار و خودخواهی در همه ادوار مختلف انقلاب پای «لبیک یا حسین (ع)» خود مانده‌اند و با انقلاب و آرمان‌های عدالت‌خواهانه بزرگ‌مرد تاریخ ایران بیعت کرده‌اند،از شهروندان فهیم تبریزی دعوت كرد تا همانند گذشته بار دیگر به میدان آمده و سالروز حماسه بزرگ انقلاب اسلامی را در راهپیمایی ۲۲ بهمن 97 هم گرامی بدارند.


الیار احسامی