منو
 
 پیوندهـــا
 
 
 
تاریخ : شنبه 8 دي 1397     |     کد : 2770

حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی:

گرامیداشت نهم دی توجه به اهمیت ولایت و ولایت مداری است

صبح امروز همایش روشنگری و بصیرت افزایی بمناسبت روز بصیرت همزمان با سالروز یوم ا... 9 دی، با حضور بسیجیان حوزه 2 شهید علمی در آمفی تئاتر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در ابتدای مراسم مدبر مدیرعامل سازمان ضمن خیر مقدم خدمت بسیجیان و فرماندهین پایگاه های مقاومت حوزه 2 بسیج شهرداری تبریز با تاکید بر ضرورت گرامیداشت ۹ دی گفت: هر سال این موضوع را تکرار و یادآوری می کنیم تا قدر ولایت و انقلاب اسلامی را درک کنیم.
علی مدبر افزود: در ۹ دی 88 همه تبلور وحدت و انسجام را درک کردیم و باید بدانیم دشمنان همیشه در حال توطئه چینی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.
مدیرعامل سازمان سپس افزود: مردم بابصیرت ایران اسلامی حوادث مختلف را پشت سر گذاشته اند و پیروزی نهایی برای جمهوری اسلامی ایران است.
در ادامه سخنران اصلی مراسم حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی با اشاره به فرارسیدن روز ۹ دی و نامگذاری آن به عنوان روز بصیرت، گفت: مردم زمانیکه احساس کردند به باورها و ارزش های دینی و اعتقادی آنها توهین شده و بیگانگان خیال دخالت در حوزه های اخلاقی و اعتقادی آنان را دارند به حرکت در آمده، با حضور و اجتماع‌شان به بیگانگان پاسخ درخوری دادند.
برگی با تاکید براینکه حضور مردم در این روز، برای دفاع از اسلام و مقدسات و ادای احترام به اباعبدالله‌الحسین(ع) و حمایت از انقلاب و رهبری بود، گفت: مردم برای حمایت از جناحی خاص به میدان نیامدند، آنچه مردم را به حرکت در آورد دلدادگی مردم ایران به عاشورا و ارزش‌های انسانی برآمده از آن بود. مردم با هدف دفاع از اسلام، اهل بیت(ع) و انقلاب اسلامی به حرکت در آمدند، چون احساس کرده بودند به فرهنگ عاشورا اهانت شده و بیگانگان زمینه را برای مداخله مناسب یافته‌اند.
نشست روشنگری و بصیرت افزایی با حضور بسیجیان و فرماندهان حوزه 2 شهید علمی در آمفی تئاتر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز برگزار گردید.


الیار احسامی