• عمارت ائل گلی
  • عمارت ائل گلی
  • عمارت و استخر  ائل گلی
  • عمارت شهرداری تبریز
  • ساختمان سازمان پارکها و فضای سبز تبریز
  • عمارت شهرداری تبریز
  • لاله های ائل گلی
  • لاله های ائل گلی در اردیبهشت 95 - سازمان پارکها
  • لاله های ائل گلی در اردیبهشت 95 - عمارت
 
 منو
 
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397     |     کد : 2738

به زودی توسط مجموعه فضای سبز تبریز صورت می گیرد/

نظارت روزانه فضای سبز تبریز با استفاده از فناوری‌های نوین الکترونیکی

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با تقدیر از عملکرد سرناظرین فضای سبز بر استمرار روند دقت و برنامه‌ریزی در نظارت بر وضعیت فضای سبز تبریز تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با تقدیر از عملکرد سرناظرین فضای سبز بر استمرار روند دقت و برنامه‌ریزی در نظارت بر وضعیت فضای سبز تبریز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، علی مدبر صبح امروز در آیین تقدیر از سرناظرین نمونه فضای سبز تبریز اظهار داشت: در بررسی عملکرد سرناظرین با شاخصه های مورد نظر تعدادی از آنها عملکرد بهتری داشته اند که امیدواریم در آینده ای نزدیک این رویکرد بیش از پیش و بین ناظرین دیگر هم اشاعه یابد.

مدبر با اشاره به صحبت های اخیر مقام معظم رهبری تصریح کرد: رهبری در صحبت های اخیر خود به نکته ای اشاره داشته اند مبنی بر اینکه وقتی در کشور مردم به عده ای اعتماد کرده اند و مسئولیت امور را به آنها سپرده اند باید این امانت به خوبی حفظ شود.
وی افزود: امروز هم فضای سبز تبریز و وضعیت آن به دست شما امانت سپرده شده و چه خوب است که این امانت را به خوبی حفاظت نموده اید.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با تاکید بر اینکه اقدامات و نظارت های خوب شما را می توان سرلوحه ای برای دیگران قرار داد، گفت: در این زمینه باید الگوپروری کرده و سیستم های تشویقی را گسترش دهیم.
مدبر از اجرای سیستم نظارت‌های روزانه فضای سبز در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار داشت: بر این اساس نرم افزاری مشخص توسط واحد انفورماتیک سازمان در دست تدوین است که از این طریق نظارت های فضای سبز به طور روزانه انجام و ثبت می شود.

مدبر از رضایتمندی در خصوص واکاری درختان طی سال جاری خبر داده و گفت: از فضای سبز مناطق مختلف شهرداری تبریز که امسال در خصوص واکاری اقدامات خوبی انجام داده اند، بسیار تشکر می نمایم.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز در بخش دیگری از سخنان خود به تدوین تقویم کاری سالانه برای این سازمان اشاره کرده گفت: تدوین این تقویم از اولویت های کاری ما به شمار می رود که بر اساس آن کلیه اقدامات با برنامه ریزی قابل اجرا می باشد.

مدبر همچنین به لزوم اجرای هرس درختان در برخی نقاط شهری اشاره کرده و افزود: به دلایل شرایط آب و هوایی فعلی ، هرس درختان در اسفندماه امسال در دستور کار قرار دارد.
گفتنی است، در انتهای این جلسه از سرناظرین برتر فضای سبز تبریز که طی چهار دوره ارزیابی بهترین عملکرد را داشته اند، تقدیر گردید.


بهرام تندران
نوشته شده در   دوشنبه 12 آذر 1397  ساعت  13:53   توسط   بهرام تندران    تعداد بازدید  130
ویرایش شده در دوشنبه 12 آذر 1397 ساعت 14:07 توسط بهرام تندران
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :