• عمارت ائل گلی
  • عمارت ائل گلی
  • عمارت و استخر  ائل گلی
  • عمارت شهرداری تبریز
  • ساختمان سازمان پارکها و فضای سبز تبریز
  • عمارت شهرداری تبریز
  • لاله های ائل گلی
  • لاله های ائل گلی در اردیبهشت 95 - سازمان پارکها
  • لاله های ائل گلی در اردیبهشت 95 - عمارت
 
 منو
 
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397     |     کد : 2735

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز:

تقویت روحیه جهادی و تلاش برای حفظ آرمان‌های انقلاب از مهمترین ارکان بسیج است

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، از همکاران فرزند شهید شاغل در سازمان پارکهای تبریز تقدیر شد.

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، از همکاران فرزند شهید شاغل در سازمان پارکهای تبریز تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، آیین تجلیل از فرزندان شهدا به پاس تقدیر از زحمات و اقدامات شایسته همکاران فرزند شهید برگزار شد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز دیدار با خانواده شهدا را بخشی از وظایف مسئولان دانست و گفت: ایثارگران و شهدای دفاع مقدس در طول عمر با برکت انقلاب و دوران دفاع مقدس با خون خود نهال انقلاب اسلامی را بارور کرده‌اند.

علی مدبر با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی یادآور شد: این دستاوردهای بزرگ مرهون ایثار و مجاهدت‌های رزمندگان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس است، چراکه امنیت و جایگاه کشور به واسطه این از خودگذشتگی‌ها امروز تثبیت شده است.
مدبر با بیان اینکه باید در راستای ترویج فرهنگ بسیج تلاش کنیم، اظهار داشت: تقویت روحیه جهادی و  ترویج زمینه های فعالیت خالصانه ، از مهمترین اهداف بسیج به شمار می رود که باید برای تحقق آن تلاش کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تا زمانی که بسیح باشد انقلاب نیز مقتدرانه به راه خود ادامه می دهد، تصریح کرد: بسیجیان ما امروز در دور افتاده ترین روستاهای کشور نیز مشغول تلاش هستند.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز حفاظت از آرمان های انقلاب اسلامی را اهداف بسیج عنوان کرده و افزود: بسیجی کسی است که با تمام توان خود در هر موقعیتی که حضور دارد مشغول کار است و برای حل مشکلات مردم تلاش می کند.

مدبر با بیان اینکه امروز وظیفه بسیجیان با گذشته متفاوت است، گفت: اگر آن سالها بسیجیان در جبهه های جنگ در دفاع از میهن مبارزه می کردند، امروز ما با موضوع جنگ نرم و جنگ علیه کفر روبرو هستیم که برای مقابله با اینها باید خود را از لحاظ کیفی تقویت کنیم.
وی با تاکید بر اینکه باید اهداف بسیج احیا شود، خاطرنشان کرد: امروز نیز باید بسیجیان در راستای مشکلات روز و چاره اندیشی برای رفع آنها گام بردارند.

گفتنی است، آیین تجلیل از فرزندان شهدا با مشارکت پایگاه مقاومت امام هادی (ع) و روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز برگزار شد.


بهرام تندران
نوشته شده در   شنبه 10 آذر 1397  ساعت  11:08   توسط   بهرام تندران    تعداد بازدید  31
ویرایش شده در شنبه 10 آذر 1397 ساعت 11:14 توسط بهرام تندران
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :