منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : شنبه 10 آذر 1397     |     کد : 2734

رئیس اداره توسعه فضای سبز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز خبر داد:

کاشت 7 هزار اصله نهال طی کاشت پاییزه در منطقه 3 تبریز

رئیس اداره توسعه فضای سبز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز از کاشت 7 هزار اصله نهال طی کاشت پاییزه در منطقه 3 تبریز خبر داد.

رئیس اداره توسعه فضای سبز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز از کاشت 7 هزار اصله نهال طی کاشت پاییزه در منطقه 3 تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، علی کوشکسرا با اعلام این خبر اظهار داشت: این اقدام در راستای اجرای برنامه توسعه کمی و کیفی فضای سبز در این منطقه انجام شد.

کوشکسرا افزود: همچنین طی این مدت دو هزارو 300 بوته و درختچه نیز در محدوده  منطقه سه شهرداری تبریز کاشته شده است.
به گفته وی، کاشت سه هزارو 600 بوته از انواع گلهای پاییزی همچون داوودی و کلم زینتی از دیگر اقدامات انجام شده در این منطقه است.

رئیس اداره توسعه فضای سبز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز خاطرنشان کرد: همچنین احداث پارکی جدید در خیابان ارتش تبریز از دیگر اقدامات مهم انجام یافته در منطقه سه به شمار می رود که طی آن ضمن افزایش فضای سبز ، محلی برای گذران اوقات فراغت شهروندان در این منطقه فراهم می شود.
کوشکسرا همچنین یادآور شد: طی سال جاری اقدامات چشمگیری در راستای بهبود کمی و کیفی فضای سبز مجموعه یادگار امام (ره) از طرف فضای سبز این منطقه انجام شده است.


سیما منظر و فضای سبز