منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 8 آذر 1397     |     کد : 2733

با حضور پرشور شهروندان تبریزی/

همایش بزرگ پیاده روی همگانی در پارک ائل گلی تبریز برگزار شد

همایش پیاده روی همگانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در پارک ائل گلی تبریز برگزار شد.

همایش پیاده روی همگانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در پارک ائل گلی تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، همایش بزرگ پیاده‌روی عمومی به مناسبت هفته بسیج و در راستای ایجاد نشاط و شادابی و افزایش فرهنگ سلامتی و ورزش ، برای علاقه مندان و شهروندان تبریزی دور استخر تفرجگاه ائل گلی برگزار شد.

این برنامه که از ساعت 7 صبح امروز آغاز شد، با حضور جمع زیادی از شهروندان و ورزشکاران تبریزی همراه بود.
همچنین دانش آموزان برخی مدارس تبریز همچون مدارس تربیت بدنی نیز در این برنامه ورزشی حضور یافتند.

رییس هیات ورزشهای همگانی آذربایجان شرقی حضور پرشور مردم در همایش‌های همگانی را نشان دهنده اهمیت ورزش در زندگی مردم عنوان کرده و افزود: توسعه عرصه ورزش همگانی، توسعه عرصه جامعه سالم را به همراه دارد.
رسول صادقی با اشاره به اینکه ارتقاء سطح سلامتی و نشاط اجتماعی با بھره گیری از ورزش، هدف ما در اداره کل ورزش و جوانان به شمار می رود، گفت: ارتقاء سطح سلامتی و نشاط اجتماعی با بھره گیری از ورزش، چشم اندازی است که در اداره کل ورزش و جوانان استان با همکاری ارگانها و نهاده برای بخش ورزش ھمگانی ترسیم شده است.
صادقی یادآور شد: افزایش اعتماد به نفس، ارتقاء وضعیت روحی و روانی شهروندان در گرو توجه ویژه به ورزش به ویژه ورزش های همگانی است.

وی خاطرنشان کرد: افزایش سرانه سلامت و کمتر شدن هزینه درمان بخشی از اھدافی است که می‌توان با توجه بیشتر به ورزش همگانی به آن دست پیدا کرد.
گفتنی است، در این همایش پیاده روی به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

همایش پیاده روی همگانی با مشارکت سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری تبریز، اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، بسیج ورزشکاران آذربایجان شرقی و هیات ورزش های همگانی شهرستان تبریز امروز پنج شنبه 8 آذرماه در پارک ائل گلی تبریز برگزار شد.


سیما منظر و فضای سبز