منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : سه شنبه 6 آذر 1397     |     کد : 2729

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز:

فضای سبز منطقه چهار تبریز پیشرو در توسعه فضای سبز/ احداث 5 بوستان محله‌ای جدید در منطقه چهار

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز از احداث 5 بوستان محله‌ای طی سال جاری در محدوده منطقه چهار شهرداری تبریز خبر داد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز از احداث 5 بوستان محله‌ای طی سال جاری در محدوده منطقه چهار شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز، علی مدبر با اعلام این خبر اظهار داشت: توسعه فضای سبز شهری همواره یکی از سیاست‌های کاری مجموعه فضای سبز تبریز به شمار می‌رود که در این میان احداث پارک‌های محله ای بسیار حائز اهمیت است.

مدبر با اشاره به احداث این بوستان‌های محله‌ای، تصریح کرد: پارک محله‌ای «حکیم نظامی» با وسعتی بالغ بر11 هزارو 650 مترمربع در خیابان دامپزشکی و پارک محله‌ای «کاج» با وسعت دو هزارو 650 مترمربع در محدوده آذربایجان از جمله این بوستان های جدید هستند.

وی ادامه داد: پارک «سپیدار» با وسعت هفت هزارو 650  متر مربع در خیابان شهید سربازی، پارک «سردار ملی» با وسعت پنج هزارو 700 متر مربع در خیابان ستارخان و پارک محله ای «ورزش» با وسعتی بالغ بر دو هزارو 800 متر مربع در خیابان ورزش احداث شده اند.
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با قدردانی از رویکرد فضای سبز منطقه چهار در توسعه فضای سبز یادآور شد: با احداث این 5 پارک محله ای ، به وسعت فضای سبز این منطقه افزوده شده است.

مدبر همچنین یادآور شد: در این بین با کاشت و توسعه رمپ لوپ های میدان آذربایجان، 24 هزارو 500 متر مربع نیز فضای سبز میدان آذربایجان تبریز توسعه یافته است.


سیما منظر و فضای سبز