منو
 
 پیوندهـــا
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 2578

همزمان با روز ارتباطات صورت گرفت/

تقدیر شهردار تبریز از همکار روابط عمومی سازمان پارکها

همزمان با 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از همکار واحد روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز تقدیر شد.

همزمان با 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از همکار واحد روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، همزمان با آیین گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی که در فرهنگسرای الغدیر برپا شد، دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز با اهداء لوح یادبود از همکار روابط عمومی سازمان پارکها تقدیر کرد.

در بخشی از این لوح تقدیر که توسط مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز امضا شده، آمده است:

«روابط عمومی به مثابه چشم بینا و گوش شنوای سازمان عمل نموده و با ایجاد پل ارتباطی بین سازمان و مخاطب ، علاوه بر اقناع مخاطب، سازمان را در نیل به اهداف پیش رو یاری می رساند و در این بین، روابط عمومی کارآمد و موفق آن است که علاوه بر مدیریت افکار عمومی به تقویت اعتماد عمومی دست یابد. »

گفتنی است، «بهرام تندران» عکاس نام آشنای تبریزی که سابقه فعالیت در خبرگزای های مختلف و معتبر کشور و کسب جوایز متعدد عکاسی از جشنواره‌های معتبر را داراست، به عنوان عکاس و کارشناس روابط عمومی سازمان پارکهای تبریز فعالیت می کند.سیما منظر و فضای سبز