منو
 
 پیوندهـــا
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 2577

با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز؛

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای تبریز منصوب شد

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز منصوب شد.

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، آیین معارفه سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای این سازمان با حضور جمعی از مدیران و مسئولان سازمان پارکهای تبریز برگزار شد.

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز در این آیین با تبریک این انتصاب جدید، اظهار داشت: بخش اول انتظارات ما از سرپرست اداره فنی و طراحی پارکها مربوط به مسائل جاری و روزمره مثل نظارت بر سیستم های برق کاری و کارگاه های امانی و... است.

علی مدبر افزود: به نوعی که در این حوزه نیازمند اقداماتی متمرکز هستیم تا از پراکنده کاری‌ها پرهیز شود.


وی ادامه داد: همچنین کاهش، کنترل و مدیریت هزینه‌های جاری در پارک ائل‌گلی مثل هزینه‌های مربوط به آب و برق... نیز از دیگر این اقدامات محسوب می‌شود.

مدبر اتخاذ برخی نوآوری ها جهت کاهش هزینه‌ها در مجموعه پارکهای تبریز را از دیگر این اهداف و اقدامات عنوان کرده و گفت: اولویت ما ساماندهی این اقدامات روزمره و مدیریت صحیح سیستمی است که پیش از این بدون مدیریت یکپارچه بود.


مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: بخش‌های مختلف اعم از برق، تاسیسات و...پبش از این به طور مستقل و جدا از یکدیگر در سازمان فعالیت می‌کردند ولی هم اکنون نیازمند مدیریت یکپارچه در این حوزه هستیم و به عبارت دیگر سیستمی واحد در خصوص پارکها،بلوارها، فضاهای سبز و برخی نقاط مثل تابلوها و بیلبوردها که نیروهای همسو با این موضوع به طور هماهنگ عمل کنند.

مدبر یادآور شد: بالغ بر چند میلیارد از بودجه فضای سبز ،مربوط به هزینه های جاری، پیمانکاران و ... است که این هزینه‌های خدمانی نهفته نیازمند مدیریت‌ است که انتظار داریم سرپرست اداره فنی و طراحی پارکها در این خصوص با تلاشی مضاعف عمل کنند.


گفتنی است، حسین حسین‌پور با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز به عنوان سرپرست اداره فنی و طراحی پارکها منصوب شد.


وی پیش از این به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 تبریز، مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 8 تبریز، مدیر زیباسازی شهرداری منطقه 8 تبریز، کارشناس و ناظر برق شهرداری منطقه 8 تبریز، مسئول کارگاه امانی شهرداری منطقه 8 تبریز، مسئول دفتر فنی ایستگاه تقویت فشار گاز بیجار و تکاب، مسئول روشنایی شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز فعالیت داشته است.


سیما منظر و فضای سبز