منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در پی شیوع بیماری کرونا انجام گرفت؛

اقدامات پیشپگیرانه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای مقابله با بیماری کرونا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز

اقدامات پیشپگیرانه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای مقابله با بیماری کرونا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در پی شیوع بیماری کرونا، اقدامات پیشگیرانه در خصوص مقابله با شیوع این بیماری در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در چندین فاز اجرا شده است.
دوشنبه 13 مرداد 1399

طرح کاشت یک میلیون درخت در تبریز اجرا می شود؛

نوارهای قرمز، نویدی بر آتیه سبز تبریز

 نوارهای قرمز، نویدی بر آتیه سبز تبریز بهارامسال به واسطه اجرای طرح های متعدد توسعه ای و زیربنایی در حوزه فضای سبز تبریز، شهر چهره ای دیگرگونه به خود گرفت؛ سرسبزی و شادابی فضای سبز تبریز، چیزی نبود که از نظرها پنهان بماند؛ به ویژه اجرای طرح های جدید گلکاری که چشم را می نواخت و حال و هوای بهاری شهر را دوچندان کرده بود
يکشنبه 12 مرداد 1399

در راستای سیاستهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری صورت می گیرد؛

اجرای گلکاری های تابستانه در فضاهای سبز شهرتبریز

 اجرای گلکاری های تابستانه در فضاهای سبز شهرتبریز در راستای تحقق سیاستهای سازمان سیما، منظرو فضای سبز شهری و به همت عوامل فضای سبز شهرداری تبریز،  گلکاری های تابستانه در سطح شهر تبریز اجرا می شود.
يکشنبه 12 مرداد 1399

سخنگوی شورای اسلامی شهرتبریز تصریح کرد:

آمادگی شورای اسلامی شهرتبریز برای همکاری با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در طرح های زیباسازی شهری

آمادگی شورای اسلامی شهرتبریز برای همکاری با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در طرح های زیباسازی شهری عضوشورای اسلامی شهرتبریز از آمادگی شورا برای همکاری با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در اجرای طرح های زیباسازی شهری خبر داد.
شنبه 11 مرداد 1399

عضوشورای اسلامی شهرتبریز در آیین بهره برداری از نورپردازی ارک و مسجدکبودتبریز تاکیدکرد؛

نیاز مبرم ابنیه و اثار تاریخی تبریز به احیا و بازبینی

نیاز مبرم ابنیه و اثار تاریخی تبریز به احیا و بازبینی عضوشورای اسلامی شهرتبریز در ایین بهره برداری از نورپردازی ارک و مسجدکبودتبریز بر نیاز مبرم اثار و ابنیه تاریخی تبریز به بازیینی و احیا تاکیدکرد.
شنبه 11 مرداد 1399

قائم مقام شهردار تبریز ر ماسم بهره برداری از نورپردازی ارک و مسجدکبود تبریز:

برنامه های سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری اتفاقات خوبی را در تبریز رقم می زند

برنامه های سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری اتفاقات خوبی را در تبریز رقم می زند قائم مقام سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در مراسم بهره برداری از نورپردازی ارک و مسجد کبود تبریز، با اشاره به برنامه های اجرایی از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، تصریح کرد که بااجرای این برنامه ها شاهد اتفاقات خوبی در تبریز هستیم.
شنبه 11 مرداد 1399

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در مراسم بهره برداری از پروژه نورپردازی ارک و مسجد کبود تبریز؛

احیای تاریخ چندهزارساله تبریز نیاز به تلاش همگانی دارد

احیای تاریخ چندهزارساله تبریز نیاز به تلاش همگانی دارد مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در مراسم بهره برداری از پروژه نورپردازی ارک و مسجدکبودتبریز، احیای تاریخ چندهزارساله تبریز را در گرو تلاش همگانی دانست.
شنبه 11 مرداد 1399

با حضور قائم مقام شهردارتبریز، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز،

پروژه نورپردازی بناهای ارک و مسجدکبود تبریز به بهره برداری رسید

پروژه نورپردازی بناهای ارک و مسجدکبود تبریز به بهره برداری رسید نورپردازی ارک و مسجدکبود تبریز، با حضور قائم مقام شهردارتبریز، مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به بهره برداری رسید.
شنبه 11 مرداد 1399

اعضای سبز تبریز را بشناسیم؛

درختچه ها (1)

 درختچه ها (1) درختچه به گیاهانی اطلاق می شود که دارای تنه منشعب چوبی و ارتفاع حداکثر 3 متر هستند و در مواردی مانند ایجاد سایه بان و استراحتگاه، ایجاد دیوار برای محصور کردن یا محوطه سازی، ایجاد پوشش برای پنهان کردن یک محوطه مجزا از فضا و زیبا سازی محیط با درخت و درختچه های دارای گل و میوه مورد استفاده قرار می گیرند.
پنجشنبه 9 مرداد 1399

در پی تخریب المان آیینی تکم گردانی انجام گرفت؛

ترمیم بخش تخریب شده المان آیینی تکم گردانی توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز

ترمیم بخش تخریب شده المان آیینی تکم گردانی توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز قسمت تخریب شده المان آیینی تکم گردانی را ترمیم کرد.
دوشنبه 6 مرداد 1399