منو
 
 پیوندهـــا

 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1398     |     کد : 3096

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در مراسم بزرگداشت هفته بسیج،

روح بسیجی باید حاکم بر اعمال و رفتار ما باشد

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در مراسم بزرگداشت هفته بسیج و تجلیل از مقام شامخ شهدا، تاکید کرد که باید روح بسیجی حاکم بر اعمال و رفتار ما باشد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات سازمان، مسعود برگر جلالی، طی سخنانی فرارسیدن هفته بسیج را به بسیجیان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفت و اظهار داشت: آچه که همه ما از بسیجیان میدانیم، خلوص نیت و فداکاری و از خودگذشتگی آنان است که تمام وجودشان را تقدیم انسانیت و آرمانهای انقلابی خود کردند و در این زمینه هیچ چشمداشتی نیز نداشتند. 
وی ادامه داد: همین امر در زمان کنونی ما باید مد نظر قرار گیرد. و هرمسوولی که در راس امری قرار دارد، کارها و اقدامات خود را بر اساس همین روحیه بسیجی نجام دهد؛ چرا که در غیر اینصورت مسلما حقهایی ضایع می شود و تعدادی از ارمانهای انقلاب فاصله می گیرند.

مدیرعامل سازمان سمیا، منظرو فضای سبز شهری با اشاره به جمله معروف بنیانگذار جمهوری اسلامی تصریح کرد: امام (ره) بسیج را مدرسه عشق دانسته اند و تنها اندکی تعمق در این جمله نشان می دهد که ما باید در این مدرسه، همواره در حال یادگیری باشیم؛ عشق تنها نباید در لفظ باشد؛ بلکه برای رسیدن به عشق واقعی و بیسجی خالص شدن، طی مراحل لازم است. 
برزگرجلالی افزود: راه ما مشخص است؛آنان که مرد راه هستند باید با تأسی به همین جمله، از راه ها و بادیه ها بگذرند و با قلبی خالص خود را بسیجی بنامند.
وی در پایان با تبریک این هفته به بسیجیان سازمان و خانواده های آنان، اظهار امیدواری کرد با غالب شدن روح بسیجی در سازمان، امور مربوطه با  وظیفه شناسی و جلب رضایت شهروندان انجام گیرد..  
 


مدیر وب سایت