• عمارت ائل گلی
  • عمارت ائل گلی
  • عمارت و استخر  ائل گلی
  • عمارت شهرداری تبریز
  • ساختمان سازمان پارکها و فضای سبز تبریز
  • عمارت شهرداری تبریز
  • لاله های ائل گلی
  • لاله های ائل گلی در اردیبهشت 95 - سازمان پارکها
  • لاله های ائل گلی در اردیبهشت 95 - عمارت
 
 منو
 
تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 2577

با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز؛

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای تبریز منصوب شد

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز منصوب شد.

سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، آیین معارفه سرپرست اداره فنی و طراحی پارکهای این سازمان با حضور جمعی از مدیران و مسئولان سازمان پارکهای تبریز برگزار شد.

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز در این آیین با تبریک این انتصاب جدید، اظهار داشت: بخش اول انتظارات ما از سرپرست اداره فنی و طراحی پارکها مربوط به مسائل جاری و روزمره مثل نظارت بر سیستم های برق کاری و کارگاه های امانی و... است.

علی مدبر افزود: به نوعی که در این حوزه نیازمند اقداماتی متمرکز هستیم تا از پراکنده کاری‌ها پرهیز شود.


وی ادامه داد: همچنین کاهش، کنترل و مدیریت هزینه‌های جاری در پارک ائل‌گلی مثل هزینه‌های مربوط به آب و برق... نیز از دیگر این اقدامات محسوب می‌شود.

مدبر اتخاذ برخی نوآوری ها جهت کاهش هزینه‌ها در مجموعه پارکهای تبریز را از دیگر این اهداف و اقدامات عنوان کرده و گفت: اولویت ما ساماندهی این اقدامات روزمره و مدیریت صحیح سیستمی است که پیش از این بدون مدیریت یکپارچه بود.


مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: بخش‌های مختلف اعم از برق، تاسیسات و...پبش از این به طور مستقل و جدا از یکدیگر در سازمان فعالیت می‌کردند ولی هم اکنون نیازمند مدیریت یکپارچه در این حوزه هستیم و به عبارت دیگر سیستمی واحد در خصوص پارکها،بلوارها، فضاهای سبز و برخی نقاط مثل تابلوها و بیلبوردها که نیروهای همسو با این موضوع به طور هماهنگ عمل کنند.

مدبر یادآور شد: بالغ بر چند میلیارد از بودجه فضای سبز ،مربوط به هزینه های جاری، پیمانکاران و ... است که این هزینه‌های خدمانی نهفته نیازمند مدیریت‌ است که انتظار داریم سرپرست اداره فنی و طراحی پارکها در این خصوص با تلاشی مضاعف عمل کنند.


گفتنی است، حسین حسین‌پور با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز به عنوان سرپرست اداره فنی و طراحی پارکها منصوب شد.


وی پیش از این به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 تبریز، مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 8 تبریز، مدیر زیباسازی شهرداری منطقه 8 تبریز، کارشناس و ناظر برق شهرداری منطقه 8 تبریز، مسئول کارگاه امانی شهرداری منطقه 8 تبریز، مسئول دفتر فنی ایستگاه تقویت فشار گاز بیجار و تکاب، مسئول روشنایی شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز فعالیت داشته است.


بهرام تندران
نوشته شده در   پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397  ساعت  10   توسط   بهرام تندران    تعداد بازدید  200
ویرایش شده در پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397 ساعت 10 توسط بهرام تندران
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :